Z wykształcenia jestem prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczyłem w rocznej wymianie na Arhus University w Danii oraz półrocznej w Carleton University w Kanadzie.  W 2016 r. uzyskałem uprawnienia doradcy podatkowego (nr wpisu 12870). Ponad 8 lat zdobywałem doświadczenie w jednej z największych kancelarii podatkowych w Polsce Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o., zaczynając od praktykanta, następnie będąc konsultantem, finalnie kierując Oddziałem Śląskim jako dyrektor. Następnie jako menedżer ds. wiedzy i procesu odpowiadałem za utrzymanie procesów podatkowych w zespole podatkowym w PwC Service Delivery Center (SDC).

Specjalizuję się w opodatkowaniu nieruchomości, zagadnieniach podatku od towarów i usług, obsługuję spory podatkowe, udzielam bieżącego wsparcia przedsiębiorcom, przeprowadzam weryfikacje ich rozliczeń (audyty podatkowe).

Prowadzę szkolenia, głównie w zakresie zmian w podatkach (PIT, CIT, VAT) - dotychczas przeprowadziłem około 60 szkoleń (5-godzinnych), w których łącznie wzięło udział ok. 1000 osób.

Jestem autorem licznych artykułów publikowanych w prasie branżowej (Biuletyn Instytutu Studiów Podatkowych, Dziennik Gazeta Prawna, Infor, C.H. Beck Nieruchomości).

Od 2019 r. pełnię również rolę eksperta stowarzyszenia Mieszkanicznik w zakresie podatków ze specjalizacją w tematyce VAT i obsługi sporów podatkowych. Więcej pod linkiem.

Galerie